Soutěže 2018

 

PHL Markvarec

SDH Markvarec tentokrát bohužel na vlastní půdě pohár nezískal, nejvíce se dařilo týmu Přáslavice A.

Druhé kolo výročního desátého ročníku PHL se konalo 9. června na louce u vodojemu v Markvarci, který tuto soutěž pořádal podruhé. Soutěžící při prezenci překvapil cca čtvrthodinový déšť, který však před nástupem družstev skončil a soutěž proběhla za příznivého počasí. Přítomní byli pobaveni krátkým úvodem hlavního rozhodčího: „Přestalo pršet, jdeme na to J“, a ve 14:00 se startovalo.

V rámci ligy si přijelo zasoutěžit 12 týmů mužů. Své síly také změřilo 8 mužstev neligových a 7 družstev žen.

Jako první předvedli svůj požární útok domácí muži – Markvarec A, kteří s časem 19:48s skončili na čtvrtém místě. Vítězem ligové soutěže se stal tým Přáslavice A s časem 18:43s, kterému se nejvíce přiblížili muži z Pacova svým časem 18:89s a obdrželi tak druhé místo. Na třetím místě se umístil tým Kletečná B s časem 19:46s.

Okrsková soutěž Salačova Lhota

Tuto soutěž jsme pojali jako generálku na blížící se noční soutěž, která je zařazena do Pelhřimovské hasičské ligy.
Během tohoto odpoledne jsme soutěžili ve štafetě 4x 100m s překážkami. Zde jsme se umístili na 2. místě a následně odstartovali požární útoky. Zde jsme vyhráli a získali po roce opět putovní pohár okrsku Pacov. Družstvo žen se účastnilo pouze požárních útoků. Ženám se také soutěžní pokus vydařil a vou kategorii děvčata vyhrála.
Po soutěži dospělých následovala soutěž žáků. Naši starší žáci svou kategorii vyhráli a mladší žáci se umístili na krásném třetím místě.

PHL Kletečná

     V sobotu 19. května odstartoval již jubilejní desátý ročník Pelhřimovské hasičské ligy. První soutěž tohoto ročníku odstartovala v Kletečné. Za SDH Pacov startovala dvě družstva mužů. Družstvo A zaběhlo požární útok v čase 19:83 ( LP 19:14) a to v nadupané soutěži, kde padal jeden rychlý čas za druhým stačilo až na 7. místo. Vyhrálo družstvo z Kletečné B s časem 18:77. Druhé místo taktéž Kletečná A a třetí příčku obsadilo družstvo z Markvarce. V soutěži družstev mimo bodování PHL se naše Béčko umístilo na krásném 3. místě. První místo v této kategorii obsadilo družstvo Markvarce a druhé místo Bácovice.

 

video a výsledky:

SDH Pacov A                             LP                            PP                           celkový                    umístění

Pacov     19,14 19,83 19,83 7.

SDH Pacov B

Pacov B  21,47 25,05 25,05 3.