LETOS ASI MOC SOUTĚŽE NEBUDOU A TAK MŮŽETE ZDE SHLÉDNOUT SEZÓNU 2019...

Soutěže 2019

PHL Hněvkovice

    Doběhnuto, poslední terče padly a hněvkovickou soutěží je uzavřena i Pelhřimovská hasičská liga 2019. Rozhodovaly setiny a do příběhů všech týmu hodně promluvila náhoda a smůla, ale také preciznost, vytrvalost, zkušenost a troška toho sportovního štěstí.

Hněvkovičtí letos své soupeře přivítali na netradičním místě, na louce sousedící s areálem bývalého zemědělského družstva. Podařila se jim však zachovat vysoká úroveň soutěže a změna místa konání se nakonec ukázala jako příjemné ozvláštnění posledního kola PHL. Soutěžící se poprali s tratí lehce do kopečka a výsledky jsou následující.

Kategorie muži PHL patřila Přáslavicím, obsadili totiž první i druhé místo (Přáslavice A čas 18,12 s., Přáslavice B čas 18,51 s.). Jako třetí se umístil Markvarec s časem 18,63 s. V kategorii Ženy PHL byly výsledky snad ještě těsnější. Zvítězily ženy z Buřenic s časem 24,32 s. Druhé místo patřilo ženám z Bácovic (24,44 s.) a třetí pak Litohošti (25,26 s.). I v kategorii muži mimo PHL padaly krásné časy a výkony. Na stupních vítězů se potkali muži Litohošť (19,48 s.), Markvarec B (20,95 s.) a Hojanovice (27, 55 s.).

Osm nejlepších týmů se již tradičně utkalo o sud piva v doplňkové soutěži systémem play off. Divácky zajímavé klání vyhrál tým Markvarce s časem 17,85 s. Tomuto týmu patří rovněž nejrychlejší sestřik v čase 16,71 s.!!!

Poslední kolo poněkud zamíchalo i výsledky celé ligy. Mužskou část vyhrál tým Přáslavice B (174 bodů), druhý byl Markvarec (163 bodů) a třetí Přáslavice A (129 bodů). Vítězkami PHL 2019 jsou s 65 body ženy z Bácovic, druhé místo získala Litohošť (59 bodů) a třetí Hněvkovice (50 bodů).

Sláva vítězům, ale i všem, kteří vytrvali až sem. Prali se o každou setinu a zažívali dílčí vítězství a prohry.

 
Pacov A: 6. místo 20:07 ( LP 18:66)
ženy: 8. místo 34:40 ( LP 31:77)
 
 
 

PHL Jiřice

    Počasí, které provázelo celou soutěž lze vystihnout názvem jedné písně – Mrholí. Po nočním a dopoledním trvalém dešti byla trať na jiřickém fotbalovém hřišti velmi kluzká a povrch pod základnou ke konci soutěže připomínal spíše dětské brouzdaliště. V sychravém počasí se ale do „cirkusu“ PHL zapojilo 27 družstev. Za zmínku letošního ročníku určitě stojí účast deseti týmů ženských družstev.

Začátek 25. ročníku Setkání hasičů v Jiřicích poznamenala častá poruchovost časomíry, která se často po výstřelu nespustila a mnoho družstev tak muselo být startováno několikrát. Tato porucha byla naštěstí po pár útocích vyřešena a soutěž mohla pokračovat bez větších problémů.

Mezi ženami kralovalo družstvo z Bácovic /24,18s/. Děvčata z Vokova /24,34/ předběhla třetí tým z Hněvkovic o pouhé 4 setiny /24,38s/. I čtvrtá Litohošť dosáhla času pod 25 sekund /24,77s/.

První dva týmy aktuální tabulky PHL mezi muži si rozebraly i první dvě místa naší soutěže. Hned druhým útokem dne se muži s Markvarce s časem 19,46s usadili na prvním místě, odkud je na stříbrnou příčku poslali až o dvě a půl hodiny později muži z Přáslavic B /18,74s/. Na pomyslný bronzový stupínek vystoupali muži ze sousedních Hněvkovic /19,48s/.

Přijelo i 6 družstev mužů soupeřících mimo tabulku PHL. S časem 20,39s vyhráli muži z Litohoště, následováni Markvarcem B /23,70s/ a Vokovem A /23,91s/.

Děkujeme všem zúčastněným družstvům za bezproblémový průběh soutěže na velmi mokrém terénu, rozhodčím z Hněvkovic za profesionální posuzování výkonů a obsluze stánků za nepřetržitý přísun jídla a horkých nápojů.

Příští týden se těšíme na novou trať v Hněvkovicích. Mezi ženami je o obsazení sborů na stupních vítězů jasno, rozhodovat se mezi družstvy Bácovice, Litohošť a Hněvkovice bude o tom, které družstvo obsadí jakou příčku. Mezi muži se pak o zlato „poperou“ Přáslavice B /157 bodů/ a Markvarec /148 bodů/. Průběžnou 3. příčku v letošní tabulce PHL se budou snažit uhájit muži z Kletečné A před muži z Přáslavic A a Kletečná B. Jak to dopadne? O tom se rozhodne v sobotu 14. 9. 2019 od 13:00 na nové trati v Hněvkovicích. Hodně štěstí všem!!!

 

Pacov A: 4. místo 19:81 ( LP 18:88)
ženy: 8. místo 33:99 ( LP 32:08)
 

PHL Litohošť

24. srpna 2019: Osmé kolo Pelhřimovské hasičské ligy se poprvé konalo v Litohošti a bylo spojeno s výročím 90 let SDH Litohošť. Pro týmy to byl nový nevyzkoušený terén a i přes možnou počáteční míru nervozity, se všichni v novém prostředí dobře aklimatizovali a opět byly k vidění pěkné výkony.

Celkem se tohoto kola zúčastnilo 8 družstev žen, 11 družstev můžu PHL a 7 družstev mužů mimo PHL.

Jako první se na start postavily ženy z Litohoště. Na jejich domácí půdě se jim dařilo a obhájily první místo z Putimova s časem 23:60 (PP 22:36). Na druhém místě se umístily ženy z Hněvkovic s časem 23:88 (LP 23:69) a na třetím místě ženy z Pacova 24:09 (LP 23:79).

Tímto se nám u žen změnila i průběžná tabulka PHL a na první místo se dostaly ženy z Litohoště, za nimi pouze o dva body zůstávají ženy z Bácovic a na třetím místě se ztrátou 8 bodů je družstvo z Hněvkovic. U žen můžeme říci, že boj o první místo bude velice napínavý až do poslední chvíle.

První místo v kategorii muži PHL si ze soutěže odváží družstvo Markvarec s časem 18:00 (LP 17:96) a zároveň vyhrávají putovní pohár SDH Litohošť, který se vrátil do oběhu po 11 letech. Jako druzí se umístili muži z Pacova, kteří tuto trať zdolali s časem 18:70 (PP 18:56). A jako třetí si pohár odvezlo družstvo Kletečná B s časem 18:81 (LP 18:70).

Domácí družstvo mužů se umístilo na prvním místě v kategorii muži mimo PHL s nádherným časem 19:73 (PP 19:26) a tím si vylepšili osobní rekord. Dalším družstvem se v této kategorii umístilo družstvo Vokov A 21:17 (LP 21:02) a třetí místo urvali muži z Markvarce 21:70 (LP 21:51).

Nechybělo ani vyhodnocení nejrychlejších proudařek a proudařů. Nejrychlejší levá proudařka byla z Bácovic s krásným časem 21:79. Nejrychlejší pravý proud z kategorie ženy si odnesla pravá proudařka z Litohoště s časem 22:36. U mužů si oba nejrychlejší proudaře odvezl Markvarec s časy LP 17:96, PP 18:00.

Domácí si po vyhlašování vítězů připravili dodatkovou soutěž “ÚTOK POZADU”, kde týmy ukázali svoji zručnost a rychlost v motání hadic a následném seskládání zpátky na základnu. V této disciplíně si nejlépe vedl Vokov, který dokázal smotat hadice a vrátit zpátky na základnu v čase 1 minuta a 11 sekund.

Pro nás tato soutěž znamenala, že výkon v Putimově a zde nás opět trochu nakopnul po té promarněné sezoně.
 
Pacov A: 2. místo
ženy: 3. místo
Pacov B: 4. místo
 
 

PHL Putimov

Dne 17. srpna se uskutečnilo sedmé kolo Pelhřimovské hasičské ligy letos v Putimově a i tentokrát bylo k vidění spoustu napínavých útoků. O pohár starosty obce a cenné body do ligové tabulky se utkalo deset týmů žen, jedenáct ligových týmů mužů a pět mužských týmů mimo kategorii PHL.

Dopoledne se též pořádala soutěž pro děti, na kterou dorazilo celkem osm týmů. V kategorii pro mladší žáky zvítězilo družstvo Buřenice B, ve starších žácích vyhrály Senožaty.

V odpolední části programu se jako první na start připravilo domácí mužsto. Sérii nepovedených pokusů neprolomili ani na domácí půdě, a jejich neplatný pokus zůstal bez bodového ohodnocení. Hned po nich nastoupil tým Kletečná A, načež s časem 18:25 s na pravém a 18:19 s na levém proudu nasadil laťku opravdu vysoko. Ani to však na první místo nestačilo. Muži z Markvarce i letos potvrdili, že se jim na putimovské trati nesmírně daří, a s klidem divákům předvedli „sedmnáctku“. Časomíra se zastavila v čase 17:86 s, což už se jinému týmu pokořit nepodařilo. Poněkud kuriózní situace nastala v momentu, kdy oba pacovští proudaři sestříkli terče v naprosto stejný čas, jako proudaři z výše zmíněné Kletečné. Do tabulky si oba týmy zapsali sedmnáct bodů za druhé místo. Za zmínku stojí i poslední útok s časem pod devatenáct vteřin, který předvedl tým Přáslavice B. Chlapi stále drží průběžné první místo, nicméně po tomto kole se jejich náskok na druhý Markvarec snížil na šestnáct bodů.

Nejrychlejší útok v ženské kategorii předvedly ženy z Litohoště, když terče shodily v čase 23:11 s. Poznamenejme, že v této kategorii se letos jedná o nejrychlejší pokus. Buřenickým ženám nechybělo mnoho, a tento čas dokonce překonaly. Osobní rekord této sezóny si sice v Putimově vylepšily na 23:38 s, spokojit se však musely s místem druhým. Těsně za nimi na třetím místě skončil tým z Vokova s časem 24:55 s. V celkové ligové tabulce patří i nadále první místo týmu z Bácovic. Druhá Litohošť nyní ztrácí pouhých sedm bodů, lze tedy očekávat napínavý boj až do konce sezóny.

V neligové kategorii vyhrál taktéž tým z Litohoště, a to s časem 20:42 s. Levý proud dokonce stihl sestříknout terč v čase pod dvacet vteřin. Druhé místo si odvezl tým z Vokova, třetí místo obsadil Markvarec B.

Po krátkém vyhlášení se družstva mohla zúčastnit tradiční „Putimovské losovačky“, ve které si každý člen týmu vylosuje, na jakém postu poběží. K radosti domácích tak učinilo dokonce třináct mužstev. Z žen se útok nejlépe vydařil Buřenicím, v mužské kategorii nevyhrál nikdo jiný než Markvarec.

Z pohledu pořadatelů soutěž proběhla hladce. Doufáme tedy, že se v Putimově líbilo i zúčastněným.

Pacov A: 2.místo

ženy: 8. místo

Pacov B: 5. místo

 

PHL Přáslavice

10. 8. 2019 jsme se všichni společně sešli, abychom uspořádali 6. Kolo PHL a 14. Ročník Přáslavické soutěže. Celkem přijelo změřit síly 31 dospělých a 5 dětských týmů.

Všichni přítomní se mohli opět těšit na další skvělé a rychlé časy. První místo v kategorii muži PHL obsadili muži Přáslavice B s časem 17:68, přičemž pravý proud sestříkl v čase 17:55. Těsné druhé místo za čas 17:75 brali muži z Markvarce A a třetí místo si odvezli muži z Kletečné „B“ (18,71). Tyto časy potvrdily, že i přes nepříliš příznivě počasí, je přáslavická trať jednou z nejrychlejších.   

Kategorii žen letos ovládly ženy z Bácovic s velice hezkým časem 23:82 (LP-21:77 (některé mužské týmy mohou jen závidět  ). Druhé byly ženy z Buřenic s časem 25:19 a třetí místo putovalo do blízké Litohoště za čas 25:22 (přičemž obě proudařky zaznamenaly naprosto stejný čas sestřiku).

Mužskou kategorii mimo PHL si podmanili Hněvkovice B s nádherným požárním útokem, když se časomíra zastavila na čase 18:49. Druhé místo za čas 20:86 brali muži z Vokova a třetí místo šlo k sousedům do Samšína „B“, kteří sestříkli v čase 21:19.

Volný čas mezi ukončením dospělých kategorií a vyhlášením zaplnily dětské útoky. I přes nepříznivé počasí chtěly děti poměřit své schopnosti. Dětských týmu se zúčastnilo tento rok 5. Všechny děti předváděly krásné požární útoky a právem jim patří ceny a přání mnoha zdaru do dalších let.

Individuální ceny za nejrychlejšího proudaře v mužské kategorii si právem odnesl pravý proudař z Přáslavic B Martin Zadražil (17:55) a levý proudař z Markvarce Jan Brada (17:11). Za ženy si mezi sebe rozdělily ocenění pro nejrychlejší proudařku ženy z Bácovic (levý proud čas 21:77 a pravý proud s časem 23:82).

Děkujeme všem hasičským týmům, že přijely v takto hojném počtu. I přes občasné nepříznivé počasí v dopoledních hodinách se domácím hasičům, a i všem místním podařilo opět připravit kvalitní zázemí pro pořádání dalšího kola PHL a doufáme, že se všem zúčastněným soutěžícím i divákům v Přáslavicích líbilo. Věříme, že se opět za rok sejdeme a to tentokrát na 15. ročníku na této zajímavé trati.

Na závěr bychom rádi poděkovali celému sboru dobrovolných hasičů z Přáslavic a všem ostatním, kteří se podíleli na přípravách, obsluhách a bezproblémovém průběhu celého dne.

Pacov A: 8.místo

ženy: 8.místo

 
 

Okrsková soutěž Těchobuz

Dne 10.srpna se uskutečnila soutěž okrsku Pacov v Těchobuzi. Soutěžilo se nejdříve ve 100m s překážkami, ale po úrazu a silném dešti přestala fungovat i časomíra a tato disciplína se anulovala. Nakonec vše rozhodly požární útoky. Celá soutěž se konala při oslavách 130. let místního sboru a tak i SDH Pacov  se přidává ke gratulantům.
 
Výsledky:
hlavní soutěž, kategorie do 35 let
1. Pacov B
2. Pacov A
3. Jetřichovec A
4. Salačova Lhota
5. Jetřichovec B
6. Zhořec
 
kategorie nad 35 let
1. Jetřichovec
2. Salačova Lhota
3. Roučkovice
4. Těchobuz
5. Bratřice
6. Velká Rovná
7. Bedřichov
 
ženy:
1. Pacov B
2. Pacov A
3. Těchobuz
 
mladší žáci:
1. Jetřichovec A
2. Pacov A
3. Pacov B
4. Jetřichovec B
 
starší žáci:
1. Pacov
2. Jetřichovec
3. Těchobuz
 
 

Pacov

Před noční soutěží se v Pacově konala dětská soutěž. Celkově se v kategorii mladší žáci a starší žáci přijelo poprat o ceny celkem 12 družstev. Za SDH Pacov soutěžila celkem 3 družstva. Více na stránkách mladých hasičů.

Od července roku 2012, kdy se poprvé konala Pelhřimovská hasičská liga v Pacově uběhlo 7. let a letos po druhé jsme se mohli potkat v areálu Pacovského zámku ve večerních hodinách. Pacovští organizátoři se snaží každý ročník vylepšit a letos tomu bylo také tak. Ročníky, kdy se běhalo na atletickém stadionu či denní soutěž v areálu zámku je již minulostí. Letos na všechny čekala noční soutěž, kde kralovala krásná průhledná svítící káď. 

Večer dne 27. července po nástupu, který se konal po deváté hodině večerní, již diváci vyhlíželi netrpělivě start prvního družstva. Jak je již tradicí soutěž zahajuje vždy domácí družstvo.  A tak na startovní čáru vstoupilo v půl desáté večer Pacovské Áčko. Průběh požárního útoku vypadal nadějně. Velmi rychlé sání ( později ohodnoceno pohárkem) a rychlá voda ze stroje nenechala nikoho chladného, ale smůla na sebe nenechala dlouho čekat. Po drobných problémech z toho byl nakonec čas 26:22 ( LP 25:92) a celkově 9. místo. Poté už šel jeden útok za druhým bez nějakých velkých prodlev až zhruba do poloviny soutěže, kdy se na start postavila děvčata z Litohoště a po velmi krásném požárním útoku, kdy se zastavily terče v čase 24:12 ( LP 23:47) měla děvčata  v kapse první místo ve své kategorii. 

Požární útok se střídal s útokem a už se blížil konec soutěže, kdy se na start postavilo průběžně vedoucí družstvo Pelhřimovské Hasičské Ligy Přáslavice B. Jelikož se jejich A teamu útok moc nepovedl ( čas 24:37-  z toho bylo 8. místo), tak se kluci snažili udržet reputaci. A to se také stalo. Sání bez chyby, zapojené béčko i rozdělovač a proudaři na čarách s velmi rychlými sestřiky. To byl jejich soutěžní pokus, po kterém na časomíře svítil čas 18: 06 ( PP 18:01). To byl nejrychlejší požární útok večera a po právem si družstvo mužů Přáslavice B odvezlo ceny za první místo v kategorii družstev v PHL.

Ihned po tomto družstvu startovalo družstvo Hněvkovice B, které je nehodnoceno v PHL a těmto klukům to také sedlo. Sice kluci měli pomalejší sání, ale zase ve předu bylo vše tak jak má a proudaři čekali na vodu u terčů. S tím byl spojen velmi rychlý sestřik a s časem 23:14 ( LP 22:78) si toto družstvo odvezlo prvenství ve své kategorii. 

A jak to vše dopadlo a kdo si odvezl další cenné body do celkového hodnocení?? To vše se závodníci i diváci dozvěděli na nástupu. Pro všech téměř 30 družstev bylo připraveno mnoho cen. Během vyhlašování výsledků pořadatelé nezapomněli ocenit i nejrychlejší proudaře. Ti byli u mužů z Přáslavického B teamu a u žen proudařky z Litohoště a z Bácovic ( soutěžní pokus za Litohošť) . Nejlepší košařka byla z Bácovic a jak bylo již zmíněno, tak nejrychlejší košař byl z domácího Pacova. 

Velký dík patří všem organizátorům, dále pak všem rozhodčím a zúčastněným.

Dále by SDH Pacov chělo poděkovat městu Pacov, SDH Salačova Lhota, Táborské Jump aréně a dále sponzorům Pelhřimovské Hasičské Ligy. Těmi jsou Rodinná farma a řeznictví Jirásek Litohošť, továrna na dopravníky Bluetech s.r.o., Kamír &CO, pivovar Poutník Pelhřimov, Duo Trans Vladislav Rokos, výstroj-výzbroj. cz,  Zlatnictví hodnářství Brož Počátky, Rybářské potřeby " U kapříka", Goldservis - spedice a logistika, reklamka Libor Dedera Pelhřimov.

Na viděnou se těší hasiči z Pacova v Přáslavicích 

 

 

 

Lesná

Jako každý rok i letos jsme vyjeli na oddychovou soutěž do Lesné, kde se již stala tradicí noční hasičská soutěž v polovině července. Na tuto soutěž se nám podařilo postavit celkem 4 družstva. 3 družstva mužů a jedno žen.
Bohužel na nás zbylo vysoké startovní číslo a tak jsme běželi až na konci soutěže. Jelikož byla velká tma a všichni byly unaveni, tak se to podepsalo na výkonech. Družstvo mužů A 5. místo, družstva mužů B a C nedokončila. Nejlepší byla naše děvčata, ty předvedla parádní požární útok a bylo z toho 2. místo.
 
 

Bácovice

 

 Předposlední týden v červnu se již tradičně konal další podnik P-H-L v Bácovicích. Po roční pauze jsme se v hojném počtu sešli na traťi v Bácovicích.

Letos se bylo opravdu na co koukat a diváci měli tak o zábavu postaráno. Protože časy ligových týmů padali opravdu famozní a o nejrychlejsí útok se postarali kluci z Přáslavickýho „A“ s časem 18,15s. A brali první místo. Druhé místo si odváží Přáslavický „B“ s časem 18,81s a třetíí místo brali kluci z Kletečné „A“ s časem 18,92s.
Ani ženy nezahálely a ukázaly, že i ony chtějí bojovat o stupně vítězů. Prvenství si odváží ženy z Hněvkovic s časem 24,48s. Druhé místo berou ženy z Buřenic s časem 24,74s. A třetí místo připadlo domácím ženám z Bácovic s časem 25,29s.
Chlapci z mimoligové kategorie se též velmi snažili a je vidět, že do toho dávají vše. Třetí příčku si brali kluci z Vokova „A“ s časem 23,56s. Druhý flek připadl klukům z Litohoště s časem 22,46s i po drobných komplikacích bojovali až do konce a i tak krasné druhé místo.A nakonec první místo, ze kterého se mohou radovat domácí tým z Bácovic s časem 21,43s.
Doplňková soutěž „PS8“ se zúčastnili tři tými z toho jedno družsto domácich chlapců a potom dvě družstva z Čakovic jak muži, tak ženy.
O nejrychlejsí proudaře se postaral v mužích pravoproudař Martin Zadražil z Přáslavic s časem 17,50s a z žen se o to postarala domácí levoproudařka Natálie Štěpáníková s časem 22,50. 

 

 
 
 
 

Markvarec

Třetí kolo PHL se konalo 8. června na louce u vodojemu v Markvarci, který tuto soutěž pořádal potřetí. Počasí se vydařilo, a tak ve 14:00 startovalo první soutěžní družstvo žen z Hněvkovic.

V rámci ligy si přijelo zasoutěžit 11 týmů mužů. Své síly také změřilo 8 mužstev neligových a 8 družstev žen.

Jako první z kategorie mužů PHL předvedli svůj požární útok domácí muži (Markvarec A), kteří s časem 19:10s skončili na třetím místě. Domácím těsně uteklo druhé místo, když muži z Pacova A dokončili s časem 19:05 s. A na prvním místě se umístil tým Přáslavic B s časem 18:14 s.

Vítězem ženské kategorie se stalo družstvo, které vede v celkovém bodování PHL a to Bácovice (24:64 s). Na stupni vítězů s nimi společně stály ženy z Pacova (24:76 s) a ženy z Hněvkovic (24:80 s).

Mimoligovou soutěž vyhrál tým mužů z Litohoště s časem 20:79 s. Na druhém místě se umístili muži z Bácovic (21:04 s) a na třetím muži z Markvarce B s časem (23:12 s).

Domácí si pro zpestření připravili soutěž o sud piva pro prvních 5 nejrychlejších družstev, kterými byly: Markvarec A, Pacov A, obě družstva Přáslavic a Hněvkovice A. Muži z Přáslavic B nekompromisně vyhráli soutěž o sud piva s časem 17:80 s.

 

Pacov A 19,05 18,81 19,05 2.místo
ženy Pacov 23,73 24,76 24,76 2.místo
 
 

Buřenice

2. kolo PHL se konalo v Buřenicích. Počasí bylo ideální, polojasno, teplo a vítr pouze mírný.

Soutěž „O pohár starosty obce Buřenice“ zařazenou do PHL Buřeničtí hasiči pořádali již pošesté. Letos o měsíc dříve než obvykle. Soutěže se zúčastnilo 39 družstev v kategoriích – PHL muži, ženy, muži mimo PHL a dětské kategorie.

Jako první se ve 14.00 postavily na start domácí ženy. Po drobné komplikaci na pravém proudu, ukončily útok v čase 31,01s a nakonec obsadily páté místo. V kategorii žen soutěžilo 11 týmů. Nejlepší byly ženy z Bácovic (23,83s). Druhé místo obsadila Litohošť (26,03s) a třetí skončily Jiřice B (26,53s).

Jejich trať není jednoduchá, je mírně do kopce. Pod „20“ se dostala jen tři ligová družstva a ta se srovnala na stupních vítězů. Nejrychlejší byli muži Přáslavice B (18,30s), druhý nejlepší čas se povedl týmu Přáslavice A (18,66s) a třetí příčku obsadili muži z Markvarce tým A (19,13s). Domácí muži ukončili útok v čase 20,92s a skončili na místě sedmém.

V kategorii muži mimo PHL se utkalo 8 družstev. První příčku obsadili muži z Litohoště (20,94s), druzí byli muži z Vokova A (23,23s) a na stupni vítězů je doplnili muži z Bácovic (23,44s).

Po dospělých si zasoutěžilo 9 dětských družstev ve dvou kategoriích. Kategorii starších žáků vyhrály Hněvkovice A s časem 16,09 s. V kategorii mladších žáků zvítězili domácí Buřenice T – čas 19,78 s.

Poté následovalo vyhlášení výsledků a předání pohárů a cen. Byli oceněni i nejrychlejší proudaři – za ženy byl nejrychlejší pravý proud z Bácovic 23,64s a za muže levý proud z Přáslavic B – 17,56s.

 
 

Kletečná

Dne 25. května se v Kletečné konal další a to již 11. ročník Pelhřimovské hasičské ligy.
Tento rok se sešlo celkem 25 týmů a opět se soutěžilo ve třech kategoriích, a to muži PHL, ženy a
muži mimo PHL.
V kategorii muži PHL soutěžilo celkem 11 týmů. Vítězství putovalo za týmem mužů z Markvarce A
s krásným časem 18:40s, druhé místo obsadili muži z Přáslavic B s časem 18:69s a na třetím místě
skončil domácí tým Kletečná B s časem 18:98s.
Mezi ženami se utkalo 7 týmů a první místo si odvezly ženy z Hněvkovic s časem 26:03s, druhé místo
obsadily ženy z Pacova s časem 26:45s a třetí místo získaly ženy z Jiřic B s časem 27:67s.
Kategorie muži mimo PHL měla celkem 7 týmů. Na prvním místě se umístil tým mužů z Markvarce B
s časem 20:14s, druhé místo obsadili muži z Červené Řečice s časem 21:63s a třetí místo získal tým
z Vokova s časem 22:09s 
 
 
Pacov A 24,88 24,86 24,88 10.místo
ženy Pacov    D      D      D   9. místo
Pacov B 38,52 39,46 39,46 8.místo

 

Pacov A 18,37    N        N   11.místo
ženy Pacov 24,83 26,45 26,45 2. místo
Pacov B 22,10 23,06 23,06 5.místo